5 סיבות מדוע כדאי לנקות את המשרד בערב

לא שבאמת צריכים למנות בפניכם סיבות מדוע חשוב כל כך לנקות את המשרד אותו אתם מנהלים, אך נדמה כי כן חשוב לשקף בפניכם את היתרונות הגדולים של ניקיון המשרד בשעות הערב. כל חברה מובילה העוסקת במתן שירותי הניקיון, תציע גם לכם להעתיק את שעות הניקיון לשעות סיום הפעילות במשרד שלכם.

 

1.אתם מגיעים בבוקר למשרד נקי

ישנם משרדים שאותם מנקים צוותי הניקיון בשעות הבוקר, לאורך הפעילות של העובדים במשרד. מה שקורה במצב שכזה הוא שהעובדים וכל הנוכחים במשרד לא באמת מספיקים ליהנות מהניקיון. הסיבה? כל הזמן מנקים סביבם והם עדים לתהליך הניקיון ולא באמת למשרד נקי. מנגד, בעת שהשירות של חברת ניקיון מתבצע בשעות הערב, כל העובדים מגיעים בבוקר אל המשרד כשהוא נקי – כך שהם עדים לפלא המשתקף מולם.

 

2.דעתם של העובדים אינה מוסחת

כבעלי המשרדים או ראשי הצוותים המובילים את צוות העובדים, המטרה שלכם ברורה: להבטיח כי העובדים כמה שיותר מרוכזים בעבודתם בכדי להבטיח את יעילותם. מה שקורה עם צוותי ניקיון שעובדים במקביל לשעות העבודה של העובדים שלכם הוא שדעתם של העובדים מוסחת. במקום להתרכז בעבודתם, הם מבחינים בעובדי הניקיון, מחליפים איתם מילים, קמים מעמדות העבודה שלהם על מנת שהם יוכלו לנקות וכך יום העבודה נקטע לו. על כן שירותי ניקיון צריכים להינתן לכם בשעות הערב לאחר סיום פעילות המשרד.

 

3.האירוח במשרד שלכם נעים יותר

במשרדים השונים לא רק עובדים, אלא גם מארחים קולגות, יזמים, אנשי עסקים וגם לקוחות. המטרה שלכם כמארחים היא להזמין את כל האורחים אל המשרד כשהוא נקי ומזמין. מה שקורה עם ניקיון המתבצע בשעות היום הוא שאתם למעשה מזמינים את האורחים שלכם להיות עדים לתהליך הניקיון. מדובר על נראות מסורבלת ולא כל כך מזמינה, ועל כן כדאי לדחות עבודות הניקיון לשעות הערב בהן איש אינו נוכח במשרד.

 

4.תהליך הניקיון הינו מהיר יותר

גם עבור צוותי הניקיון מדובר על יתרון משמעותי בעת שהם מנקים בשעות הערב. ניקיון של משרד בו ישנם עשרות עובדים הינו סבוך יותר בהשוואה לניקיון המתבצע במשרד ריק. צוות הניקיון חופשי לנקות ללא כל הגבלות או התחשבות בצוות העובדים, מה שמאפשר לו לנקות ביעילות רבה יותר ולהבטיח כי תגיעו בבוקר למשרד נקי ומבושם.

 

5.המנקים פוגעים בשגרת היום של העובדים

אחת הבעיות הגדולות ביותר שבניקיון המתבצע לאורך שעות הפעילות של המשרד היא ההפרעה של צוות המנקים לעובדים שלכם. על מנת להבטיח שהחלל אכן נקי, על העובדים לקום מעמדתם, להמתין במטבחון עד שהמסדרון יהיה יבש, הם לא יכולים להתפנות בחדרי השירותים כי ישנו שלט המבשר על אזור רטוב וגם הגישה שלהם אל המעליות לעתים מוגבלת. כך, שגרת היום של העובדים הופכת מוגבלת יותר. על כן, דחו גם אתם את מלאכת הניקיון לשעות הערב!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות