6 אטרקציות לחופשה משפחתית בפריז

במדריך הבא נציג בפניכם שש אטרקציות אותן פשוט אסור לפספס, לצורך תכנון חופשה משפחתית מושלמת באחת הערים האהובות ביותר בעולם.

ביקור בעיר הבירה של צרפת, הלוא היא פריז מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם ובעבור בני המשפחה להתנסות ולבחון מגוון אטרקציות אשר מתאימות לכל המשפחה. עם זאת, חשוב לבצע הזמנה מראש במידה ואתם מגיעים בעונת השיא בכריסמס או בקיץ, וזאת לאור מיליוני מטיילים אשר מגיעים לעיר ופוקדים את האטרקציות השונות, ועל כן הזמנה מראש יכולה לשמור על מקומכם כמו גם לחסוך לכם לא מעט כסף בהזמנה מראש. חקרנו, בדקנו ומצאנו את ששת האטרקציות הטובות ביותר אשר אותן אסור לפספס:

יורודיסני פאריז

גולת הכותרת של בילוי משפחתי בפאריז, פארק דיסנילנד פאריז, הידוע גם בשם יורודיסני הוא יעד חובה למשפחות צעירות, עם שפע של אטרקציות לילדים בכל הגילאים.

Musée des Arts et Métiers

מוזיאון חדשני אשר מציג את הטכנולוגיה של העתיד, בשילוב של מיצגים אשר מוצגים בארבע תקופות זמן שונות, מאז החל המדע והטכנולוגיה לחדור לחיינו. מדובר במוזיאון אשר גורם לסקרנות רבה, וזאת בשל מיצגים ייחודים כמו גם תערוכה מרשימה של מכשור מדעי, תקשורת, אנרגיה, בנייה, טלפוניה ועוד.
הכניסה למוזיאון היא בתשלום, ועל כן מומלץ להיכנס לאתר הרשמי של המוזיאון בכדי להזמין כרטיסים. כתובת: 60 Rue Réaumur.

Parc De La Villet

פארק עצום בגודלו אשר מתפרס על שטח של 250,000 קמ"ר. בפארק ישנו מוזיאון מדע, מתקני ספורט ייחודים וכן מתקנים מדעיים ומוזיקליים. לא ניתן להגיע לפארק באופן עצמאי, אלא יש להזמין סיור מודרך אשר אורך כשעה וחצי, באמצעות מדריך דובר צרפתית, אנגלית וספרדית. עם זאת, לרוב הילדים מבקשים להשתמש במתקנים ולחוות את האטרקציות בפארק (כולל קריית הילדים המפורסמת) ולכן ניתן לתרגם לילדים באופן עצמאי את התכנים של המדריך. כתובת: 30 Avenue Corentin Cariou.

Stad de France

אם אתם משפחה חובבת ספורט, מדובר באטרקציה אשר היא בגדר חובה. האצטדיון הלאומי של צרפת אירח ברבות השנים משחקים היסטוריים ובלתי נשכחים, והוא נחשב לאחד האצטדיונים המושקעים בעולם, וזאת לאור השקעה כספית אשר נאמדת בלמעלה מ 450 מיליון דולר. את הביקור באצטדיון ניתן לבצע באמצעות הזמנה מראש של משחק כדורגל, או סיור מודרך אשר מתקיים במתכונת קבוצתית עם מדריך. כתובת: 93216 Saint-Denis.

Parc Zoologique de Paris

הפארק הזואולוגי של פריז נחשב לאחד הגדולים בעולם. בגן החיות ניתן להתרשם ממגוון בעלי חיים, חלקם נדירים מאוד. בנוסף, לגן החיות אקווריום עצום ומרשים מאוד אשר נחשב לאתר חובה בעבור חובבי טבע, ולכן מומלץ מאוד לבקר עם בני המשפחה. כתובת: ‪AvenueDaumesnil, 75012.

Aquaboulevard

פארק מים עצום אש משלב מגוון רחב של בריכות, ג'קוזי וספא. מדובר בפארק מים מקורה, ולכן ניתן לבקר גם בתקופת החורף. כתובת: 4 Rue Louis Armand, 75015.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות