קניות באודסה – מחירים נמוכים ואיכות גבוהה!

אודסה

אודסה שימשה כיעד קניות חשוב עוד בימי ברית המועצות, זהו המקום אליו נהרו ההמונים לרכוש בגדי מעצבים, מותגים ושאר פריטי אופנה. בזכות היותה עיר נמל חשובה הגיעו אל העיר הרבה סחורות. גם היום אודסה היא עדיין מקום טוב לערוך בו קניות והמחירים זולים.

את החנויות השונות תוכלו למצוא במרכז העיר, לאורך הטיילת וברחובות הסמוכים לה. כמו כן ישנם שווקים מעניינים ומרכזי קניות מודרניים. התקופה הטובה ביותר לקניות מתחילה לקראת סוף חודש נובמבר שזוהי עונת המבצעים. עונה זו מסתיימת באמצע ינואר ובפברואר שוב ישנן ירידות במחירי האופנה.

השווקים של אודסה

שוק פריבוז – שוק זה הוא המפורסם ביותר באודסה ותיירים רבים, לצד מקומיים, פוקדים את השוק. תוכלו למצוא בשוק זה מגוון של סחורות הכוללות הכל מבגדים ועד דגים ומזכרות. המחירים בהחלט משתלמים ומומלץ לשוט כאן אפילו סתם מבלי לקנות.

שוק הקילומטר השביעי – זהו שוק ענק ובו מאות דוכנים. הדוכנים הם בעצם מכולות של חברת ספנות אשר פשטה את הרגל. כאן תוכלו למצוא מוצרי אלקטרוניקה זולים, זיופים של מותגי יוקרה, בשמים, צעצועים, מעילי עור וגם דוכני מזון.

שוק הפשפשים ברחולקה – אם אתם אוהבים שווקי פשפשים ומוצרים יד שנייה אתם חייבים לבקר בשוק זה. תוכלו למצוא כאן שפע של פריטים היסטוריים ודברים מעניינים.

שוק האוכל צימס – שוק זה מתמקד באוכל וכאן תוכלו להשיג יינות בוטיק איכותיים, דבש, מוצרי קונדיטוריה, דגים ושפע של אוכל מקומי.

מרכזי קניות

קניון סיטי סנטר – זהו קניון מודרני וגדול ובו חוניות רבות המציעות מותגים בינלאומיים לצד מותגים מקומיים. תוכלו למצוא כאן בגדים, נעליים, חנויות לילדים ותינוקות, תכשיטים וכמובן מסעדות ובתי קפה.

קניון ריביירה שופינג – זהו קניון גדול ומפואר אך למרבה המזל המחירים בו זולים. יש כאן רשתות גדולות ומוכרות המציעות כל מה שהייתם מצפים למצוא בקניון מודרני. יש כאן סופרמרקט גדול, קולנוע ועוד אטרקציות שונות ומסעדות.

יורופ – עוד מרכז קניות בו תוכלו למצוא מותגים בינלאומיים ומותגים אירופאים במבחר חנויות אופנה, ביגוד, תכשיטים, שעונים ועוד.

קניון אוסטריב – זהו מרכז קניות של מותגים במחירים מוזלים. תוכלו למצוא כאן חניות אפנה, צעצועים, אלקטרוניקה, רהיטים, חנויות יד שנייה וחניות המציעות חיקויים.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות