6 טיפים לצייר התינוק (או לציירת)

שרבוט ראשון של ילד הוא משהו שהוא מנסה לבטא אם נותנים לו עיפרון ביד. ציור הוא יחסית פשוט מאוד ומיומנות קלה והוא משהו שילד יכול ליהנות ממנו מאוד. זה גם יחסית לא תחביב יקר במיוחד ויכול להתחיל עם נייר ועיפרון. זה יכול להימשך עד לרכישת עט וטאבלטים יקרים בגיל מאוחר יותר – חומרת מחשב שדרכה ניתן לצייר על המחשב. זה מאוד יקר; אולם הדיוק לשלמות הוא גבוה מאוד.

שלא כמו בעבר, קבלת מדריכי ציור ואיור היא קלה וזולה מאוד. תוכלו לחפש מידע בגוגל ולקבל אתרים שונים המלמדים ציור. כמו כן, כיום ילדים רבים אוהבים את האמנות הזו. כמו כל שאר סוגי האמנות והיצירה, עם תרגול מתמיד ושיטתי אפשר להפוך לאמן גדול.

להלן כמה טיפים לציור שיכולים לעזור לילדכם לשפר את כישוריו ולהיות אמן. קריאה ותרגול של אלה תשפר את המיומנות של ילדכם וגם שלכם אם תנסו גם.

1. אם אתה מצייר ואתה ימני, דאג שהאור יהיה מצד שמאל שלך. זה ימנע מצל היד ליפול על הנייר.

2. שלב ראשון בתרגול ציור – לתרגל ציור קו, קו ישר, קו מעוגל, קווים מקושקשים, היד שלך צריכה להישמע לפקודת המחשבות והחזונות של הצייר. צריך לשלוט ביד ואמורים להיות מסוגלים להוציא את מה שאתה חושבים עליו.

3. צריך לפתח עיגולי ציור, צורות אובליות, קווים חוצים וקווים מודגשים ועבים. בדיוק כמו שתינוק מתפתח משלב זחילה לשלב הליכה, הציור שלו צריך להתפתח גם שלב אחר שלב.

4. קווים וקימורים אלה הם כמו עמודים לבניין. הבסיס צריך להיות חזק מספיק כדי שיהיה לו בניין טוב; באופן דומה קווים וקימורים ראשוניים אלה יעברו דרך ארוכה בקריירת הציור של ילדכם. צריך גם להתחיל לשלוט על הלחץ על העיפרון ולתרגל את זה עם הילד. הילד אמור להיות מסוגל להביא את והעובי הנכון בקווים שהוא מצייר.

5. בתחילה קשה לילד לצייר עיגול או צורה אליפסה בצורה נכונה, ובכל זאת אל תתייאשו ואל תייאשו. כדאי לתרגל ולהתאמן עד שתתקבל שלמות. צריך גם לשמור את כל הציורים שלך בקפידה מההתחלה כדי לבחון איך הילד משתפר. אפשר גם לתארך את האיורים ולשמור אותם לעתיד.

6. אחרון חביב, השתמשו בחומרים באיכות טובה. עיפרונות 4B ו- 6B ונייר תרשים טוב או ספר פתקים עם נייר באיכות טובה צריכים להיות מספיקים מלכתחילה. האיכות בהחלט חשובה ולכן לעולם אל תתפשרו על האיכות.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות