שוקולד עם הקדשה

מהו שוקולד עם הקדשה?

שוקולד עם הקדשה הוא שוקולד אשר עליו או על האריזה ישנה הקדשה כל שהיא אשר נעשתה בהזמנה אישית. כלומר כאשר אתם מזמינים את השוקולד אתם בוחרים איך תראה האריזה שלו ומה יהיה כתוב עלייה. זה יכול להיות לוגו החברה, שם חתן בר המצווה או כל מה שתבקשו. שוקולד עם הקדשה הוא מוצר ייחודי אשר יסייע לכם במיתוג העסק. אין אדם שלא ישמח לקבל שוקולד בתור מתנה, אדרבא ואדרבא עם כאשר מדובר במתנה עם הקדשה אישית.

למי מתאים שוקולד עם הקדשה?

שוקולד עם הקדשה מתאים לכל אחד, עסק או אדם פרטי. באמצעות שוקולד עם הקדשה אנו יכולים לכבד את העובדים, החברים, האורחים והמכרים במתנה ייחודית ובהקדשה אישית. אם מדובר בעסק, זהו עוד אמצעי למיתוג העסק. עסקים קטנים וגדולים כאחד יכולים ליהנות משוקולד עם הקדשה. מקובל מאוד להזמין שוקולד באריזה אישית עם הקדשה לאירועים משפחתיים כמו בר או בת מצווה. זהו מוסיף הרבה לערב וזו מזכרת נחמדה לאורחים.

האם ניתן לאכול שוקולד עם הקדשה?

בוודאי שכן. שוקולד עם הקדשה הוא שוקולד לכל דבר ובהחלט מתאים למאכל ואפילו טעים. השוקולדים מיוצרים תחת תנאים מחמירים ותחת פיקוח כמו כל מפעל בתחום המזון.

ומה לגבי איכות השוקולד?

כנראה שישנה איזו תפיסה מוטעית ששוקלד עם הקדשה הוא שוקולד מאיכות נמוכה. לפעמים זה מפתיע אבל הרבה חושבים שאנו שמים את הדגש על ההקדשה וההדפס ושמים את הטעם במקום שולי ומשני בחשיבות. מי שחושב כך טועה ובגדול – המוצר הוא קודם כל שוקולד איכותי אשר עליו יש הקדשה, אלו שני תנאים הכרחיים. אין טעם לשוקולד עם הקדשה אשר ישאיר לכם טעם רע בפה. מדובר בשוקולדים איכותיים ובסנטדרטיים של מיטב השוקלטיירים האירופאיים.

האם אני צריך לעצב בעצמי את האריזה?

 

אין צורך לדעת כלום בעיצוב ואין צורך לעצב לבד. בעסק המוכר לכם את השוקולד עם הדגשה יידעו לעצב לכם אריזות בהתאמה אישית. תוכלו לבחור את סוג השוקולד ואת סוג האריזה. המעצבים הם אלו אשר ידאגו לכיתוב וההדפס, בכל בהתאמה אישית עבורכם.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות