איחוד הלוואות לבעלי משכנתאות

כולנו יודעים עד כמה עגום המצב כשאנו זקוקים להלוואה. מי שלוקח הלוואה מהבנק למטרות שונות, כמו עבור כיסוי מינוס, עבור חופשה, רכישת דירה, לימודים וכולי – יודע עד כמה לא קלה הידיעה שיש בחשבונו מספר הלוואות כמו גם משכנתא שיש להחזיר בכול חודש, כאשר אל סכום ההחזר מצטרפת "בחגיגיות" ריבית גבוהה שנעה בדרך כלל בין 7.5 אחוז עד 12 אחוזים ואפילו יותר! 

במידה ולקחתם מספר הלוואות מהבנק/ מחברת האשראי / מחברות חוץ בנקאיות וכדומה ויש לכם בנוסף גם תשלומי משכנתא על הראש: אתם בוודאי מרגישים שאתם עומדים מול שוקת שבורה. 

במקרים כאלה מרבית הלווים אינם עומדים בתשלומים והם זקוקים לשירות איחוד הלוואות באתר תשואות כדי לעשות סדר בדברים ולאחד את כלל הסכומים שיש להחזיר, כמו גם כדי להגיש בקשה להלוואה חדשה גדולה ומסודרת עבור מספר חודשי החזר סבירים שבהם יכול הלווה לעמוד. 

כיצד מבצעים איחוד עבור בעלי משכנתאות?

מי שיש לו משכנתא יודע שהעול הכלכלי והסכום שיורד בכל חודש מחשבון הבנק: נראה כאילו הוא שם להישאר ואף לגדול, בעיקר כשלוקחים הלוואה צמודת מדד המבוססת על לוח סיליקון. במקרים כאלה חשוב להבין כי הגיע הזמן לבצע סדר בהלוואות ובמשכנתא ולבחור יועצי משכנתאות שיכולים לסייע לכם לבחור מחדש מסלולי משכנתא ומסלול הלוואה משתלם וחסכוני יותר. 

באמצעות חברות ייעוץ מקצועית אפשר לקבל מענה למועקה (קראו כתבה בנושא), לעשות סדר בחשבון הבנק ולחיות חיים פחות לחוצים ואיכותיים יותר. אז זה הזמן לבחור יועצי משכנתא מומחים שישפרו את המצב הכלכלי שלכם. 

> בדקו גם משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים באתר תשואות

כתיבת תגובה

תפריט נגישות