לתקן רולקס

יש לכם שעון רולקס שאתם קשורים אליו מאוד ויום אחד הוא פשוט התקלקל? האם השעון סיים את הקריירה שלו? וודאי שלא! שעוני רולקס יכולים לשמש אתכם לאורך הרבה מאוד שנים, זהו שעון לחיים, ולמרות שהם כה חזקים ועמידים, תמיד משהו עלול להשתבש. אולם חייבים גם לדעת, לתקן רולקס זהו דבר אפשרי, הוא יחזור למראהו הקודם ויתפקד כרגיל.

שעון שיוצא מושלם מבית היצור

חברת רולקס הוותיקה והשוויצרית, משקיעה את הטוב ביותר בייצור שעוני היוקרה שלהם, לעיתים נדרשת שנה בכדי לייצר שעון יוקרתי שאין שני לו, וגם בשל סיבה זו ולא רק בגלל שם המותג, שעוני רולקס הינם יקרים ביותר.

השעונים מיוצרים באמצעות חומרי הגלם המשובחים והיוקרתיים בעולם כמו ניקל וכרומיום. כלל השעונים במפעל עוברים בקרת איכות נוקשה ומוקפדת, שעוני רולקס כולם כאחד הינם עמידים בפני חדירת מים. למרות כל המידע הזה, לעיתים נדרש לתקן רולקס.

מה עלול לקרות לשעון שיש לתקנו?

לתקן רולקס זהו עניין נפוץ מכיוון שגם שעוני יוקרה אלה עלולים להישחק, ליפול, להיחבל, או אז אין ברירה אלא להביא אותם למעבדת תיקונים. מכיוון שזהו שעון כה מתוחכם, לתקן רולקס איננו עניין של מה בכך, מדובר במלאכה מורכבת, העובדים במעבדת התיקונים חייבים לעבוד מדויק, זוהי עבודה מוקפדת שמצריכה זמן, תשומת לב ומקצועיות. מן הסתם, כל מי שעובד במעבדת התיקונים חייב להכיר את המנגנון של שעוני רולקס.

היכן מתקנים?

בחרו באחד מבתי העסק בעלי השם בכל הקשור לתכשיטי יוקרה, שניידר תכשיטים למשל, הם מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר, המכירים את המנגנון של רולקס ושעוני יוקרה אחרים. כמו כן, החנות עושה שימוש אך ורק בחלקי חילוף מקוריים היישר מבית היצרן השוויצרי.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות