דיטיילינג לרכב

תמיד חלמתם על אוטו מבריק? תמיד חיפשתם איך לנסוע בכביש ולהרגיש מלכי העולם? לא היה רגע שלא דמיינתם את עצמכם עולים לרכב, מעבירים יד עד השיער שלכם, מפזרים חיוכים לכל כיוון וסוגרים אחריכם את הדלת – ממש כמו בקליפ ב-MTV? תהליך הדיטיילינג לרכב הוא בול בשבילכם, אז בואו נכיר אותו קצת יותר.

מה זה אומר דיטיילינג לרכב?

דיטיילינג לרכב הוא שמו של תהליך שאותו הרכב עובר, בדרך להיות הכי נקי, מצוחצח, מבריק ומוגן שיש. הליך הדיטיילינג מיועד לכל מי שאוהב את האוטו שלו, ורוצה להעניק לו את מראה אסתטי בצורה מושלמת.

הליך דיטיילינג לרכב כולל ניקוי מעמיק של הרכב, הן לחלק הפנימי שלו והן לחלק החיצוני שלו, כולל הפרטים הכי קטנים, שניקיון רכבים רגיל אפילו לא קרוב ללהגיע אליהם – מהחיבור בין הצמיגים לגלגלים, ועד מכסה המנוע.

הליך דיטיילינג – כולל הגנה מושלמת לרכב שלכם

כולנו יודעים כמה מבאס זה להגיע לרכב ולגלות שהוא מלא בלשלשת של ציפורים, בשריטות שנגרמות לו מכל מיני גורמים ועוד. בסופו של דבר, כשאנחנו קונים את הרכב שלנו אנחנו רוצים שהוא יישמר בצורה יפה וטובה לאורך כמה שיותר זמן, ולכן כדאי גם להעניק לו שכבות הגנה שיוכלו לעזור לו להתקיים בדיוק בצורה הזאת.

הליך דיטיילינג דואג בדיוק לדברים האלו. על ידי ציפוי הרכב בשכבת הגנה, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא לא עומד להינזק ממזג האוויר המשתנה, לא עלול לאבד מצבעו, הוא יוכל לדחות מים ואת לשלשת הציפורים ובקיצור – לשמור על הנראות שלו בצורה לא פחות ממושלמת.

מה העלות של הליך דיטיילינג?

הליך דיטיילינג הוא הליך שיכול להגיע בכל מיני מחירים, הכל תלוי במה תרצו שהוא יכלול, בסוג הרכב שלכם, במצב שבו הרכב מגיע אל הליך הדיטיילינג, בגודל הרכב ועוד. באופן כללי, מדובר כאן על מחירים שנעים בין 400 ש"ח ועד 700 ש"ח עבור כל פעולת דיטיילינג, כך שהמחיר הסופי יכול לעמוד על סדר גודל של כ-4,000 ש"ח. אם אתם זקוקים להליך דיטיילינג, פנו לחברת טורבו ווקס ותהנו מתוצאות מושלמות.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות