וופורייזר Volcano, בא ממשפחה טובה!

כל כך כיף להתחיל כתבה בבשורות טובות. אז למי שעוד לא יודע חברת Storz & Bickel הגרמנית הוציאה סדרה נפלאה של מכשירי אידוי לצד מכשיר האידוי הפופולרי ביותר בעולם, הלא זהו ה-Volcano. אין ספק שה-Volcano הוא אחד ממכשירי האידוי הטובים שיש היום, אז כאשר שמעתי שיש לחברת Storz & Bickel סדרה שלמה של וופורייזרים, הרגשתי שאני חייבת לצאת ולבדוק.

נכון להיום סדרת מכשירי האידוי של חברת Storz & Bickel מונה חמישה מכשירים, כולם מרשימים, כולם מיוחדים בדרכם וכמצופה מחברה גרמנית – כולם איכותיים מאוד.

וופורייזר דגם #1 Volcano Vaporizer Classic

ה- Volcano Vaporizer Classic הוא הוא שהציב את חברת Storz & Bickel בקדמת הבמה או כמו שאמר הכדורסלן טל ברודי, זה מכשיר האידוי ששם את החברה על המפה. ה- Volcano Vaporizer נחשב עדיין למכשיר האידוי הנייח הטוב ביותר היום. הוא וופורייזר מוליך חום שמייצר אוויר חם. האוויר החם מאדה את החומר/העשב מתוך תא האידוי. כאשר האוויר החם מאפשר לארומות להתאדות במהירות.

מוליכות החום שמאפיינת את הוולקנו מבטיחה שלא יהיה כל מגע או קשר בין המשטח לבין החומר שמאדים. תודות למערכת נקייה זו לא מתרחשת בעירה והטעם – נותר טהור.

האוויר החם מופץ דרך החומר/העשב כדי לייצר אדים.
לאחר מכן האדים ממלאים בלון. ומבלון זה אפשר לשאוף שאיפה קצרה או ארוכה – מה שתבחרו.
בנוסף, למודל זה יש כפתור אנלוגי שנועד לקבוע את הטמפרטורה שנעה מ-130 מעלות ועד ל-230 מעלות צלסיוס.

לדגם הזה נכניס גם את ה – Volcano Medic, שהוא למעשה גרסה של וולקנו קלאסיק, גרסה שאושרה רשמית ומוכרת רפואית לצריכת קנאביס רפואי.

דגם #2 Volcano Digital

ה- Volcano Digital הוא הגרסה המחודשת של הוולקנו קלאסיק שסיפרנו עליו בפסקה הקודמת. הוא גם עובד פחות או יותר על אותם העקרונות כמו אביו הרוחני – הוולקנו קלאסיק. עם זאת יש ביניהם הבדל, יש שיאמרו אפילו יתרון לוולקנו דיגיטל, יתרון שאפשר לנחש מן השם של המכשיר: לוולקנו דיגיטל יש צג דיגיטלי שמאפשר לנו לקבוע בצורה מדויקת יותר את טמפרטורת האידוי הרצויה לנו ותפעולו מהיר יותר משל אבא שלו – הוולקנו קלאסיק.

הבסיס המוצק והיעיל של הוולקנו קלאסיק עם מנגנון ההולכה הייחודי לא השתנו בדגם הדיגיטלי, מהסיבה הפשוטה שלא מחליפים סוס מנצח. מה ששונה כאן, כאמור, זה הצג הדיגיטלי שמאפשר שליטה ודיוק חסרי תקדים.

דגם #3 Plenty Vaporizer

ה- Plenty Vaporizer הוא עוד פיתוח גאוני מבית היוצר של חברת Storz & Bickel. כדי להפעיל את דגם הוופורייזר הזה צריך שקע חשמלי, ממש בדומה למכשירי אידוי נייחים אחרים. לפלנטי וופורייזר יש זרבובית (פיה) ספירלית מיוחדת וארוכה שמאפשרת לנו לשאוף את התערובת ששמנו ישירות מתא האידוי. הזרבובית הארוכה למעשה מבטיחה שהאדים יתקררו מבלי למלא את הבלון קודם לכן. מאחר וה- Plenty Vaporizer פועל על בסיס חשמל ביתי, אתם יכולים לצפות לביצועים פנטסטיים, בדומה לביצועים של מכשירי אידוי נייחים אחרים של החברה.

דגם #4 Mighty Vaporizer

ה – Mighty Vaporizer הוא מכשיר אידוי נייד שמיועד לאידוי עשבים יבשים. את האנרגיה שלו מקבל המייטי וופורייזר מ-2 סוללות ליתיום רבות עוצמה. בדומה לאחיו הגדולים גם ה – Mighty Vaporizer מוליך חום, מה שמבטיח שהעשבים מתחממים כל העת ובצורה אחידה. בצורה כזו נמנעים מבעירה, כאמור. לדגם הזה יש גם תצוגה דיגיטלית ואת יתרון התצוגה הדיגיטלית כבר הצגנו כאשר דיברנו על ה- Volcano Digital.

דגם #5 Crafty Vaporizer

ה – Crafty Vaporizer הוא מכשיר אידוי קטן ונייד והוא עוצב עבור אנשים שרוצים מכשירי אידוי קומפקטיים שניתן לשאת לכל מקום. את האנרגיה שלו שואב הקרפטי וופורייזר מסוללת ליתיום עוצמתית אחת בלבד. גם מכשיר זה עובד על הולכת חום אך בניגוד למכשירי אידוי אחרים מבית Storz & Bickel למכשיר זה יש שני הגדרות חימום, אותן ניתן לתפעל ולשנות עם אפליקציות של אפל או של אנדרואיד. חזית הטכנולוגיה כבר אמרנו?!

וופורייזר מבית Mighty

כתיבת תגובה

תפריט נגישות