מידע ספציפי על ח-500 באזור המרכז

השם פרויקט ח-500 עולה לאחרונה בכותרות העיתונים הכלכליים בארץ. רבים שואלים את עצמם במה מדובר? אך הרבה יותר אנשים חושבים שזה לא קשור אליהם משום שאין להם את האמצעים להיות מעורבים בפרויקט נדל"ן רציני וגדול, כי זה דורש סכומי כסף גדולים מאוד, ולמי בין האנשים הפשוטים יש את זה? ואם אלה המחשבות, מדובר בפספוס גדול, אולי אפילו הגדול ביותר בחיים, כי דווקא פרויקט זה נועד לשנות את כל התמונה. השאיפה של חברת פיקה הממונה על ניהול הפרויקט הינה גם ליצור נדל"ן בר השגה, וגם להוזיל את המחירים לביסוס פרויקטים אלה בארץ.

כיצד משיגים מטרות אלה?

הדבר נעשה אפשרי באמצעות גישה חדשה ומהפכנית לתהליך הבנייה, גיוס הכספים והמשקיעים וניהול התהליך של רכישת קרקעות ובניית המבנים. בפרויקט זה נעשה שימוש בשיטת ה-Micro Investments – הוזלת עלויות וייעול תהליכים באמצעות חלוקה של ההשקעות הגדולות למספר השקעות קטנות יותר. התוצאה: יותר אנשים יכולים להרשות לעצמם להיות משקיעים בסדרי גודל שונים, וגם להרוויח מכך, משום שתוך זמן קצר ערך הנכס שהם רכשו, גם אם מדובר בחלק קטן מרשת הקרקעות שהופשרו, כל עוד הערך עלה מרגע הרכישה – מדובר בהצלחה מסחררת. כך, פרויקט ח-500 מעניק לאנשים עצמאות פיננסית שלפני כן הייתה נגישה אך ורק לענקי נדל"ן מורמים מעם.

הפרויקט בחולון – מתחם החלומות

הפרויקט המדובר כיום הינו פרויקט הממוקם בדרום-מערב חולון מדובר על גוש 6048 וגוש 6752, שיכלול בתוכו מגוון של מוסדות, כך שהשכונה תהיה לגמרי אוטונומית מבחינת האנשים ותשמש כחממה אמיתית למשפחות הצעירות שיעברו להתגורר במקום עם סיום הבנייה.

על מנת לבצע את התהליך על פי השיטה החדשה, יש לגייס משקיעים, להתוות תוכנית בנייה, לקבל קודם אישור עליה, ולאחר מכן תוקף. רכישה של שותפות בפרויקט בשלב זה יכולה להיות חלון הזדמנויות נדיר עבור אנשים רבים. זה שההשקעה הזאת משתלמת – זה ברור, כל השקעה הקשורה בנדל"ן בדרך כלל מתכון להצלחה. אך במקרה זה קיימת הזדמנות קיים להימנע מתשלום מס השבחה בשלבים מוקדמים של הבנייה. לשם השתתפות מוצלחת בהתהוותו של פרויקט ח-500 יש לשתף פעולה עם האנשים המקצועיים ביותר, המסוגלים לתת מענה לכל הצרכים וגם לשמור על האינטרסים של כל אחת מהמשקיעים.

חברת פיקה – ניהול אחראי לפרויקט ח-500

חברת פיקה הינו רב-החובל בתהליך מורכב זה של ביסוס פרויקט נדל"ן חדשני. באמצעות אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחומם, חברת פיקה מבצעת את העבודה האיכותית ביותר בגיוס משקיעים, מילוי נאות של כל הטפסים, ושמירה על האינטרסים של כל הנוגעים בדבר.

המיומנויות של האנשים המעורבים הן שמאפשרות להכיר את כל דקויות החוק ולהיות מסוגלים להמליץ על הרגע הנכון לעשות את הצעד ולהשקיע את הכסף בפרויקט מבטיח ואטרקטיבי. כך יודעים את הדרך הנכונה והמוצלחת ביותר להפיק את המרב מהשקעה יחידה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות