למה סליקה דרושה גם לעסק שלכם?

חשוב לכם לגרום ללקוחות חדשים לקנות אצלכם מוצרים שונים? אתם רואים שלא פעם לקוח נכנס לאתר שלכם, מנסה לקנות ובגלל שאין לו אפשרות לבצע סליקה לכרטיס האשראי הוא מוותר ופונה אל המתחרים? אם כך, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון. הסליקה היא עניין משמעותי ביותר, כי בסופו של דבר, אם הלקוח לא יכול לשלם בקלות, הוא לא יתעקש ויעבור למתחרים. בנוסף, היום הסליקה היא עניין פשוט ביותר ואין ספק שגם אתם תוכלו לשלב זאת באתר שלכם. לכן, הם המטרה היא להפוך את הדברים להרבה יותר נגישים עבור הלקוחות שלכם, אל תחשבו פעמיים.

מאיזו חברה אפשר לקבל שירותי סליקה?

על מנת שתוכלו לשלב אופציה כמו סליקה בעסק, אתם צריכים לפנות אל חברה שמאפשרת זאת. יש היום מגוון אפשרויות בתחום הזה ולכן כדאי יהיה לבדוק במי אתם בוחרים. אומנם זה נכון שהיום אין הרבה תקלות בתחום הזה, אך כבר היו דברים מעולם. מה תעשו אם פתאום הלקוח ירצה לבצע סליקה עם כרטיס האשראי שלו ולשלם לכם אך זה לא יעבוד? לכן, בבואכם לבחור את החברה הנכונה כדאי יהיה לבדוק גם את שירות הלקוחות שמחכה לכם. כך תוכלו להבטיח שאפילו אם תהיה תקלה כלשהו – מיד תוכלו לטפל בה.

האם תשלמו עמלה גבוהה?

שילוב אופציית הסליקה בעסק נשמעת לכם נהדרת אך אתם חוששים ממחיר גבוה? לא ברור לכם על איזה עלויות מדובר ואתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון וכמה עמלה תשלמו? חשוב שתדעו: אומנם תשלמו היום עמלה על כל תשלום שהלקוח יעביר לכם, אך זו לא חייבת להיות עמלה גבוהה מידי. מה שבטוח זה שכדאי לברר את הדברים מראש ולראות על איזה עלויות מדובר. בסופו של דבר, אם תוכלו על ידי השוואת העמלות להוזיל מעט את העלות, מובן שזה כדאי. אתם תראו שאם תיתנו את אופציית התשלום הנוחה הזאת ללקוחות שלכם, הם כבר לא יחפשו איך לעבור אל המתחרים. הם יקנו דרככם כל מה שיכול להיות רלוונטי עבורם ולכן זה צעד שיגדיל את ההכנסות בעסק.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות