5 טיפים לאריזה נכונה במעבר דירה

מעבר דירה נראה לעיתים כתהליך שעשוי לקחת חודשים, עד שתכולת הבית מסודרת במקומה החדש. נראה כי עלינו לבזבז משאבים נפשיים ושאוב זמן רב שיקר לנו. זה לא חייב להיות ככה.

אומנם המעבר מביא עימו דרישות חדשות, אך ניתן לעבור את התקופה הזו בצורה חלקה ונעימה יותר. הנה לכם מספר טיפים לשיפור העבודה:

התארגנות ותכנון מראש:

אז כפי שכבר אמרנו, המעבר יכול להראות כמו הר של עבודה בלתי נגמרת. דעו, שהכול בראש. אתם לא יודעים מאיפה להתחיל ולא רואים את פני העתיד בצורה מסודרת. קחו נשימה ארוכה ושבו מול שולחן, דף ועט. ראשית, כתבו ראשי פרקים של תהליך העברה- אריזה, מציאת הובלה וכו'. שנית, כתבו מה הם הפריטים אותם אתם מעבירים ומהי כמות הארגזים היחסית שתצטרכו. כמו כן, הצבת יעדים וזמנים חשובה מאד. כתבו באיזה ימים אתם מתחילים את פעולת האריזה, מתי אתם מתעדים לסיים וכמה זמן אתם מקציבים לכל צעד.

חיפוש חברת הובלה מקצועית:

זה הוא לא סוד שישנן חברות הובלה המתייחסות ליום זה כאל "עוד לקוח שמעוניין להניח את חפציו לבית חדש". אתם זקוקים לחברת הובלה שתלווה אתכם עם השירות אותה תירצו, ביעילות, וכמובן בצורה מסודרת מבלי לגרום נזק לחפצים. כדאי לכם לתאם עם חברת ההובלה את כל הפרטים הנדרשים ליום המעבר, כמו, חנייה, זמנים מדויקים של הגעה וסיום, מהם מכשירי החשמל והרהיטים, וכל מה שנראה לכם חשוב שבעלי המקצוע צריכים לדעת. כמו כן, אל תשכחו לברר על המחיר בו אתם יכולים לעמוד.

בנוסף , ישנן חברות הובלות קטנות שחשוב שתכירו, אם אתם גרים בדירה שכורה בתל אביב ורוצים להעביר את החדר שלכם או את הדירה בלי הרבה רהיטים כדאי לכם לבדוק על חברת הובלות קטנות בתל אביב. החברות האלו זולות יותר ומתאימות בדיוק לצרכים שלכם. אין צורך לקחת חברת הובלה שמתאימה לדירות משפחתיות שכמות הציוד שלכם קטנה.

אריזות, אריזות, אריזות!

רבים לא יודעים כיצד להתנהל עם מטלות היום יום וגם לפנות זמן לאריזות. כמו כן, מתחיל בלאגן של חפצים ש"נעלמים" כי הם נארזו. לכן, כדאי לארוז בתחילה חפצי נוי או חפצים בעלי שימוש נדיר. הכינו עיתונים כדי לעטוף פריטים שבירים או כל דבר שיוכל לשמש כהגנה מפני טלטלות.

יום המעבר:

יום המעבר מגיע, ואיתו הבלגן? יום לפני העברת דירה חשוב מאד שתפנו יום לכתוב לעצמכם איזה חפצים אתם לוקחים איתכם באוטו הפרטי או בתחבורה הציבורית. הכינו תיק מסודר המכיל בגדים, משחת שיניים, מטענים לסלולר נייד וכל מה שאתם צריכים לשימוש מיידי באותו שבוע. חשוב גם לכוון את הסבלים אל החדרים הנכונים, מה שיקל עליכם מאד בהמשך, בארגון חפצי הבית.

התארגנו מראש ובנחת ואנו נעניק לכם שירות שיקרין לכם על הבית החדש..

כתיבת תגובה

תפריט נגישות