כריכים לאירועים עסקיים יוקרתיים – גורמה קל ומרשים

אם בעבר נהגנו לחשוב שכריכים הם מאכל פשוט, זול, מאכל שמתאים לארוחת צהרים או ערב זריזה, הרי שעם הזמן אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מקומות שמציעים לנו הזמנת כריכים לאירועים יוקרתיים, ייחודים, כריכים שכוללים חומרי גלם שונים שהופכים אותם למיוחדים.

כריכים לאירועים

לכן, אם אנחנו עורכים אירועים עסקיים או אירועים אחרים, זה לא יהיה מפתיע אם יציעו לנו להגיש מגשים של כריכים, שכן מדובר בלא פחות מאשר מאכל גורמה קל, נגיש וזמין, אשר במקרים רבים הוא גם לא יקר כל כך.

מן הסתם, אנחנו צריכים לזכור, לא כל כריך יכול להיות מוגש בארוחה עסקית ולא כל כריך יכול לענות על ההגדרה של אוכל גורמה, אך אנחנו כן יכולים למצוא שורה של כריכים עם חומרי גלם שונים, אשר מתאימים להגדרה זו.

בחלק הבא של המאמר אנחנו נציג מספר דוגמאות של כריכים שיכולים להתאים לאירועים עסקיים, אך לפני זה נציין. בדרך כלל אם אנחנו רוצים להגיש כריכים, אנחנו צריכים גם לקחת בחשבון באילו אירועים מדובר. למשל, אם מדובר בארוחת גאלה אז סביר להניח שנרצה להגיש אוכל קצת יותר יוקרתי ומשמעותי, לעומת זאת, אם אנחנו רוצים להגיש מאכלים לארוחות עסקיות, למשל, ישיבות, כנסים, ועידות, אז כן מקובל להגיש כריכים ובוודאי אם מדובר בכריכים יוקרתיים.

דוגמאות לכריכים יוקרתיים

הדוגמא הקלאסית היא כריכים שכוללים פרוסות סלומון. מדובר על כריכים עם ממרחים שונים, בין אם מדובר בממרחי שום, פסטו, וממרחים אחרים, שונים מאלה שאנחנו רגילים למרוח ובתוכם נכניס פרוסות סלומון וירקות. יש לציין עוד שגם הכריך עצמו צריך להיות מלחם איכותי, לחם בריוש, לחם בריאות, ג'בטה ועוד.

דוגמא אחרת קלאסית הוא כריך בשר איכותי, בין אם מדובר ברוסטביף, הודו או סוגי נקניקים ובשרים איכותיים אחרים. זה כריך כבד יותר שיכול להתאים למי שאוהב בשר. כמובן שמדובר בכריך יכול להיות תחליף הולם לארוחת צהריים או ערב.

דוגמא אחרונה זה כריך גבינות, בין אם מדובר בגבינת גאודה, צ'דר, גבינה כחולה ועוד. כל אחת מהן יכולה להתאים לכריך הגורמה שלנו.

 

 

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות