יס חבילות ומבצעים – מכירים ומצטרפים

כל מי שרוצה ליהנות מטלוויזיה איכותית עם שלל ערוצים ותוכניות מובילות מהעולם, יכול לעשות את זה דרך החבילות של חברת יס, טלוויזיה בלוויין. החברה שהחלה להעניק שירותים בשנת 2000, הפכה זה מכבר למובילה בתחום של טלוויזיה רב ערוצית בישראל, בזכות שילוב של ערוצים מובילים מכל העולם, יצירת ערוצים איכותיים משלה, רכישת סדרות מובילות וכן הפקת סדרות וסרטי מקור.

כל מי שרוצה להצטרף ליס וליהנות מחבילות ערוצים איכותיות, יכול לעשות זאת בשתי דרכים, הראשונה, באמצעות רכישת חבילת ערוצים מסוימת על פי הצורך שלו. ניתן ליהנות מהצטרפות לשירותי YES למשך שלוש שנים ללא עלויות התקנה, ניתן לרכוש חבילות מסוימות ולקבל מספר ממירים, כולל ממירים מקליטים. הערוצים ניתנים באיכות HD וכן ULTRA HD.

כמו כן, ניתן ליהנות מחבילות יסוד שכוללות ערוצים ספציפיים, בין אם מדובר בחבילות ספורט, ילדים, העשרה, ערוצי תוכן ועוד. קיימת אפשרות לשלב בין החבילות ולרכוש מספר חבילות במקביל ואף את כל הערוצים.

חשוב לומר, חברת יס מציעה גם שירותי VOD בתשלום חודשי, שירות שמאפשר לצפות בערוצים מסוימים ובסדרות שאינן מופיעות בערוצים הרגילים וכן לשכור סרטים דרך מענה DVDBOX.

הצעות למצטרפים חדשים

לקוחות חדשים יכולים ליהנות מחבילות הצטרפות ייחודיות למשך שנה, כולל חבילות שכוללות את כל הערוצים שנמצאים ביס, במחיר מבצע כמו בחבילות האינטרנט, כאשר בסוף התקופה הם יכולים לבחור האם להמשיך עם אותה חבילה או לעבור לחבילות אחרות.

הרעיון הוא שהלקוחות החדשים יוכלו ללמוד ולהכיר גם את הערוצים השונים שהחברה מציעה וגם את השירות שהיא מספקת ללקוחותיה. לאחר תקופה של שנה, הם יכולים להחליט האם להישאר או לא.

חברת יס מניחה שמגוון הערוצים והשירותים שהחברה מספקת וכן איכות השידור והשירות, יגרמו ללקוחות החדשים לא להסתפק בפחות ולהישאר בחברה.

יש לציין שחברת יס דואגת כל הזמן לעדכן את מלאי הערוצים וכן את מלאי הסרטים והסדרות שבידה, כך שהלקוחות, החדשים והוותיקים, נהנים מאופציות רבות ומגוונות, שמתחדשות כל הזמן. מה שהופך את החבילות של החברה להרבה יותר משתלמות במחיר הנקוב.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות