5 היתרונות המובילים של מתיחת פנים עם חוטים

בעבר, הדרך היחידה להתמודד עם נפילת עור הפנים הייתה ניתוח מתיחת פנים. אך לא לכולם נוח לבצע הליכים כירורגיים שכן ישנם סיכונים הקשורים בביצוע ניתוח. בשנים האחרונות אנשים משקיעים רבות במשחות פנים ובמוצרי אנטי אייג'ינג הטוענים להאטת תהליך ההזדקנות אך לאחר גיל מסוים, המשחות הללו לא יעזרו לך.

הרמת פנים באמצעות חוטים היא סוג חדש של פרוצדורה קוסמטית באסתטיקה הרפואית שנופלת איפשהו בין התחדשות פנים לא פולשנית לבין ניתוח מתיחת פנים.

הרמה בחוטים משתמשת בתפרים זמניים ליצירת אפקט הרמה עדין אך גלוי לעור. במקום להסיר את העור הרופף, המנתח פשוט מותח אותו על ידי תפירת חלקים ממנו.

אפקט ההרמה הסופי נשען גם על תגובת הריפוי של הגוף הגורמת לגוף לייצר יותר קולגן לאזורים המטופלים. ייצור קולגן באופן טבעי מסייע בהצערת עורנו ושומר עליו נפוח וגמיש.

5 יתרונות של מתיחת פנים עם חוטים

  1. הרמה מיידית – בהרמה בחוט מניחים את החוטים הניתנים לפירוק מתחת לעור וגורמים להרמה. חוטים אלו מכילים חומצה פולי-לקטית אשר מומסת בגוף באופן טבעי ללא כל אי נוחות. לאחר החדרתו מתחת לעור, החוטים נמשכים כלפי מעלה כדי להרים את העור מייד. לאחר שתסיים את מתיחת הפנים בחוטים, אתה יכול לחזור הביתה תוך זמן קצר עם עור פנים מורם ומהודק.
  2. אין זמן החלמה – עם ניתוחי פנים, תצטרך לפחות חודש להתאוששות, אך זה לא המקרה בהרמה עם חוטים. אתה יכול לבצע את ההליך בהפסקת הצהריים שלך ולחזור למקום שלך אחרי ההפסקה כדי להצטרף לעבודה באותו היום ממש.
  3. השפעה מתמשכת – זה אולי נראה כמו תיקון מהיר אך יש לו השפעה לאורך זמן. חוטי ה- PLLA יתמוססו בהדרגה אך גם יגרמו לעידוד ייצור קולגן חדש. התוצאה היא עור צעיר ומהודק שמחזיק כשנה בערך.
  4. ללא קמטים או קמטוטים – קולגן שהופק לאחרונה יפעל גם להחלקת כל הקמטוטים והקמטים סביב האזורים שבהם מוצבים החוטים.
  5. טיפול ללא כאבים – זהו טיפול פנים לא מזיק וללא כאבים כמעט ללא תופעות לוואי. חלק מהמנתחים מעדיפים לרדד את כל עור הפנים לפני הזרקת המחט כדי להפחית אי נוחות או כאב.

למידע נוסף על הטיפול בפיגמנטציה או שמא אתם מתעניינים בטיפולי אסטתיקה רפואית נוספים, אתם מוזמנים לפנות למרפאתו של ד"ר אייל נס.

הרמת פנים עם חוטים
הרמת פנים עם חוטים

כתיבת תגובה

תפריט נגישות